Móda se opakuje

Jestli si něčím můžete být jistí, tak tím, že móda se opakuje. To, co nosily vaše babičky nebo dědečkové, to vše můžete vytáhnout z jejich šatníku a jen s drobnými obměnami můžete nosit i dnes. Např. kalhoty, jednou jsou do zvonu, jednou jsou to upnuté legíny, a v podstatě si na sebe můžete obléknout jakékoliv a budete stále in. V módě se často uplatňuje tzv. retro styl. Nemusí jít jen o oblečení samotné, ale i o účesy a hlavně o doplňky jako jsou třeba brýle. Brýle procházejí módními vlnami docela často a dnešní šedesátníci si jistě vzpomenou, jak se jim na základní škole posmívaly děti kvůli plastovým obroučkám na brýlích.

retro

A přitom barevné plastové obroučky, docela velkých rozměrů, jsou teď jedněmi z nejvyhledávanějších. Ale nejen dioptrické brýle, také sluneční brýle bývají výrazným doplňkem našeho outfitu. Retro sluneční brýle si můžete koupit kdekoliv, ale my vám chceme představit firmu Luxbryle. Najdete zde celou řadu nejrůznějších obrouček, které dotvarují váš obličej a vy budete vypadat přímo nádherně. Chystáte se na léto k moři? Určitě nezapomeňte na sluneční brýle a nekupujte si první, které uvidíte. Udělejte ze slunečních brýlí módní doplněk, díky kterému se za vámi budou všichni otáčet. A nezapomeňte si k brýlím koupit i pouzdro. Dle etikety byste nikdy neměla dávat brýle na čelo, zastrkávat si je do výstřihu apod. Brýle patří do pouzdra a do kabelky, jen to je správný způsob.

vinyl

Retro oblečení, ale i retro kluby a hudba. Považujete vinylové desky za přežité? A přitom i ty se opět vracejí do módy a kapely nechávají dělat exkluzivní edice vinylových desek souběžně s klasickými CD deskami. Retro je staré, ale rozhodně to neznamená, že to máme vyhodit do koše. Retro je znovu obnovená a oprášená minulost, která zase časem zapadne. Kruh se bude hodněkrát opakovat. I dnešní móda bude jednou retro.