U nás najdete, co hledáte

zelená zásuvka a zástrčka, modrá stěna

Jelikož v dnešní době téměř všechny přístroje a domácí spotřebiče fungují pouze za pomocí elektrické energie, je důležité mít interiér vybavený elektroinstalačními prvky, které tuto energii do našich domovů, kanceláří a dílen přivádějí. Tyto prvky musí být bezpečné, odolné a plně funkční. U nás Vám nabízíme opravdu velký výběr té nejvyšší kvality, kterou náš trh v této době nabízí za velmi výhodných cenových podmínek.

Zde najdete hned několik produktových řad od světově proslulého výrobce, který se u svých produktů nezaměřuje pouze na jejich kvalitu, bezpečnost a funkčnost, ale také na moderní design. Elektroinstalační prvky v těchto produktových řadách lze mezi sebou různě kombinovat a vytvořit si tak vlastní styl.

bílý vypínač, symbol světla

V dnešní době už nejsou elektroinstalační prvky pouhým pomocníkem v domácnosti, ale také jsou bytovým doplňkem. A právě proto zásuvky a vypínače z naší nabídky skvěle zapadnou do každé domácnosti a přizpůsobí se stylu vybavení Vašeho interiéru. Ať už máte rádi pouze základní čistou bílou barvu nebo máte raději jasné zářivé barvy, vždy si vyberete.

Mypro Vás máme připraveny kvalitní strojky v čisté bílé či béžové barvě s leštěnou povrchovou úpravou proti usazování prachu, které můžete doplnit různě širokými krycími rámy v mnoha odstínech barev. Proto nezáleží na tom, jestli si obývací pokoj ladíte do modra a ložnici do zelena, protože v naší nabídce najdete velkou spoustu odstínů barev, abyste mohli i elektroinstalační prvky přizpůsobit barevnému odstínu Vašich místností.

Naše široká nabídka Vám přináší všechno od běžných spínačů přes elektroinstalační materiál až po krycí rámy v mnoha provedeních a modelech, proto jsme si jisti, že si u nás vyberete.