Prodáváme kvalitní pánské brašny z hovězí kůže

Můj děda má doma různé kožené brašny. Často si do ní dává různé dokumenty, spisy, doklady, nebo svoji kroniku kterou už spoustu let píše. Tyto brašny jsou například dobré v tom, že mají dost kapes a taky dost místa. Hodí se především do práce a na různé pracovní spisy a dokumenty. Tyto tašky jsou většinou na dva zapínací a otevírací panty, mají přední kapsu a pak kapsy vnitřní a to třeba – jednu, dvě nebo tři. Může mít i kapsičky pro tužky. Výjimečné jsou především tím, že jsou vyrobené z velmi kvalitní hovězí kůže.

Co je hovězí kůže?
Je jednou z nejrozšířenějších kůží a využívá se k výrobě podrážek bot, popruhů, sedel, nábytku kožených kabelek, klobouků, nebo opasků. Hovězí kůže je specifická tím, že je stabilní a velmi silná, a proto také velice všestranná.

hnědá kožená brašna

Jak se hovězí kůže vyrábí?
Konzervací – ošetřuje se solí nebo mořením, a to kvůli ochraně kůže před zhoršujícím se vlivem mikroorganismů
přípravná fáze – příprava usně na činění
činění- chemický proces, kterým se surová useň mění ve stabilní produkt.
konečný proces – dochází ke sjednocení barev, kůže se změkčuje a získává přirozenost.

pánská kožená brašna na fotoaparát

Co prodáváme?
Pánské kožené brašny různých barev – hnědé, černé.
Mezi naše nabízené produkty patří například pánská kožená aktovka Amerika A4, která je vyrobená z pravé hovězí kůže. Tato kožená aktovka má dva díly. Na předním díle má jednu zipovou kapsu, pod kterou je ještě jedna menší plochá kožená kapsa.

Dále nabízíme například – pánskou koženou tašku přes rameno Budovatel – to je kvalitní pánská kožená brašna vyrobená také z hovězí kůže.

Co nabízíme dál?
Například opasky od Tatiany vyrobené také z kůže, nebo dámské kožené kabelky v barvách – modré, růžové, bílé, červené, černé, nebo oranžové.

Pro ženy také moc pěkné dámské kožené kabelky v různých barvách, a to třeba v barvě – bílé která je menší a hodí se spíš na různé akce, dále světle modrou.