Písek pro děti

Vždy si říkám, že každý člověk by chtěl mít po své děti jenom to nejlepší. A já nejsem výjimka. Ani nevíte, jak moc jsem byla potěšena, když jsem se dozvěděla, že jsem konečně těhotná. Protože s přítelem jsme se snažili o dítě dva a půl roku a musím uznat, že to byla procházka jako peklem. A vůbec to nebyla jako procházka růžovým sadem, jak se říká, i když mnoho žen mi stále opakuje, že dva a půl roku ještě není vůbec žádná dlouhá doba na početí dítěte. Když jsou také páry, které třeba nemají děti osm anebo i deset let, takže je potom čeká umělé oplodnění. Opravdu nevím, co bych dělala, kdyby to takhle trvala dlouho mě.

Písek je plný zábavy.

Já bych se zbláznila a psychicky bych to opravdu nevydržela, takže bych asi skončila někde u psychologa anebo na psychiatrii. Takže potom, když už jsem byla těhotná a pak jsem porodila, byla jsem opravdu v sedmém nebi a o své dítě jsem se opravdu hodně starala. A to nemluvím o svém příteli, který byl úplně nadšený a byl perfektní otec a stále se motal kolem dítěte. A potom, když dítě dorostlo hravému věku, chtěla jsem pro něj to nejlepší. Chtěla jsem pro něj nějaké kvalitní pískoviště a celkově dětské hřiště a prolézačky. Rozhodně jsem si nepřála, aby moje dítě celý den jenom sedělo u počítače anebo u mobilního telefonu.

Děti písek milují.

A nemělo žádný pohyb. Já jsem totiž zdravotní sestra, takže vím, co mobilní telefon s dětmi dělá. Stále je jenom nutí sedět a dívat se do monitoru. Takže podle mého názoru bude opravdu nejlepší, když uděláme co nejdřív u nás na zahradě nějaké pískoviště a větších rozměrech, také přidáme několik houpaček a prolézaček. Podle mého názoru je to tedy opravdu výhodné, protože děti aspoň budou mít pohyb. Také je prima, že právě do pískoviště 200×200 budou chodit se synem i jeho přátelé, takže syn alespoň nikdy nebude sám. Můžete se podívat také na webové stránky detskahriste.cz, kde se dozvíte více informací.