Perfektní látky pro vaše projekty

Jste kreativní duše a rádi byste realizovali své projekty, které vám momentálně běží hlavou? Je jich tolik, že vůbec pochybujete o tom, zda se dají stihnout, ovšem rádi byste nakoupili materiál a postupně se jim začali věnovat? V tom případě se vám bude Prima obchod líbit, protože jsou zde přehledné kategorie, ze kterých můžete vybírat, ať už se věnujete tvoření šperků, háčkování, pletení, tvorbě módních doplňků, aranžování nebo třeba šití. Ano dokonce u nás najdete produkty nadupanou textilní galanterii a látky v metráži, včetně panelů.

Ušijte šusťákovou bundu

Je to sen každé švadlenky, když si otevře kategorii látek, a najde na jednom místě krásná bavlněná plátna, vafloviny, Lonety, krásně hřejivý fleece na mikiny i deky, kočárkovinu na potahy zahradního nábytku nebo tašky, nádherné krajky, kterými nazdobí trička, šatičky i ubrusy, lněné látky vhodné na léto, plyšové minky na výrobky typu hnízdečka pro miminka, polštářky, deky i podšité kabátky a co teprve šusťákovina na bundy za skvělou cenu. V nabídce nechybí ani podšívky, šatovky, softshell, rifloviny, teplákoviny, svetroviny, úplety, krásné francouzské závoje, tyl nebo látky s flitry, zkrátka na co si jen vzpomenete!

Krásné látky

Už se vám hlavou honí nápady, co všechno byste ušila? Tak jen směle do objednávání! Dopravu u nás máte zdarma nad dva tisíce korun, a mrknout se můžete i do galanterie, protože vždy se hodí nějaké šňůrky, stuhy, lemovky, špendlíky, nažehlovací obrázky nebo nášivky, suché zipy a mnoho dalšího. V této kategorii najdete také nůžky a mimo jiné také náplety, které jsou při šití tepláků, mikin a dalšího oblečení prakticky nezbytné. Mít vše na jednom místě je nesporná výhoda, protože si jednoduše sednete ke svému počítači či telefonu, vše si vyberete a objednáte z pohodlí domova, a pak už se můžete těšit na balíček plný radosti, který vykouzlí úsměv na tváři.