Nahraďte denní světlo výbojkou

Opravdu není nic příjemného na tom, když se unavení vracíte z práce domů, a přesto musíte zůstat ostražití, protože musíte procházet potemnělou uličkou ke vchodovým dveřím svého domu. Světýlko, kterému by se dalo říkat bludička, Vás od strachu neosvobodí.

Proč ho tam vlastně stále nad těmi dveřmi máte? Proč jste si jej už dávno nevyměnili? To Vás každý večer baví strachovat se o to, že na Vás někdo odněkud vyskočí? Vy máte ale nervy! A co ostatní členové rodiny? Jak ti se tváří nad tím, že musí chodit domů víceméně potmě?
Koukejte s tím něco udělat! Rtuťová výbojka Vám pomůže rozplynout obavy a strach z přepadení neznámou osobou! Uvidíte sami, že výměnou za Vaši bludičku získáte denní světlo i za tmy.
Už jste se někdy v životě procházeli nočním městem? Je krásně osvětlené, viďte? Je to tam samá lampa se sodíkovou nebo rtuťovou výbojkou. To se to ale prohlíží detaily nočního města, když na ně dobře vidíte! Takže si vezměte mustr!
Co tedy získáte pořízením rtuťové výbojky?
· Rozhodně to bude vnitřní klid a pocit bezpečí, který budete zažívat pokaždé, když se budete vracet za tmy domů.
· Navíc dokonale uvidíte do kabelky nebo do tašky, kde budete hledat ten správný klíč.
· Také se hned napoprvé trefíte klíčem do zámku, pokud nebudete ovšem společensky unaveni. V tom Vám nepomohou ani rtuťové výbojky!
· Pro rodiče dospívající dcery je světlo dobré i vzhledem k prozkoumání prvního chlapce, který dceru bude vyprovázet domů. Ale nešmírujte pokaždé! To se nesluší.

Výbojka nemusí být jen nad vchodem!
Nakonec tak dobré osvětlení můžete umístit i nad dveře garáže, nebo do prostor skladů a výrobních hal Vaší firmy. I parkoviště Vašeho vozového parku může být osvětleno tak, že odradí kohokoliv s nekalými úmysly!
Muži, nezapomeňte vysvětlit svým manželkám, že rtuťová výbojka nevybuchne. Ona tedy vybuchne, ale jen proto, aby elektrickou energii přeměnila na světlo!