Krásné řetízky

Vždycky jsem chtěla něco originálního. A proto, když můj přítel slavil narozeniny, tak jsem pro něj taky chtěla něco, co nemá jenom tak někdo a co jenom tak nesežene. Jenomže co to má být? Stále jsem váhala, jestli mu mám koupit nějaký skvělý wellness pobyt anebo jestli spolu pojedeme k moři. Nebo by to by to vůbec vhodné? Stále jsem byla na vážkách a také v rozpacích, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Peníze jsem na to měla, takže jsem uvažovala i takhle. Ale na druhou stranu jsem si zase řekla, že když jsme spolu teprve dva roky, že by to bylo asi moc opulentní, kdybych mu dala nějaký drahý wellness pobyt anebo kdybychom jeli k moři.

Mám ráda módu.

To třeba můžeme až za další rok, pokud ní to spolu tak dlouho vydrží. Takže jsem si dala ještě chvíli pauzu. A přemýšlela jsem, co bych svému příteli k narozeninám mohla koupit. Potom mě napadlo, že bychom si mohli pořídit něco stejného. Prvně jsem přemýšlela, že se koupíme stejné boty, že ty jedny dám příteli k narozeninám. Bude tak jistě sranda. Ale potom mi moje kamarádka ukázala webové stránky silvername.cz, kde prodávají krásné stříbrné řetízky s jménem. A to bylo ono! Tohle je přesně to, co jsem hledala. Stříbrný řetízek se jménem. To bude naprosto geniální, takže jsem se s kamarádkou domluvila, že jí moc děkuji, že mi ukázala tyto webové stránky.

Máme stejné doplňky.

A já jsem vůbec neváhal a objednala jsem si dva řetízky s jménem. A samozřejmě, že tam bylo moje jméno a na druhém řetízku přítelovo jméno. Ještě chvíli jsem váhala, jestli si mám nechat ten s jeho jménem a příteli dát ten řetízek s mým jménem. Nakonec to dopadlo tak, že jsme si s přítelem prostě jen vylosovali, ať to dopadne, tak jak má. A na mě nakonec byl s mým jménem a přítel si nechal ten svůj se svým jménem. Možná to není tak moc originální, ale je to pěkné, a hlavně také je to z lásky. Takhle alespoň vidíte, kdo vás miluje. Takže pokud i vy chcete stříbrný řetízek se jménem, tak už víte, na jaké webové stránce je máte hledat. Věřte mi, že je tady opravdu veliké množství krásných stříbrných řetízků se jmény, že ani nebudete vědět, jaký si vybrat.