Prodáváme různé druhy brusiva

O firmě Reno-Tech, s.r.o.
Jsme obchodně – technologická firma zabývající se dodávkami investičních i dílčích celků v oblasti pískovacích/tryskacích zařízení, jejich příslušenství abraziv a spoustu dalších věcí které souvisí s touto prací. Upravujeme a renovujeme díly a zařízení z různých materiálů. Pískujeme/tryskáme, lakujeme, zinkujeme, leštíme, dále děláme penetraci atd.

broušení

Co je ruční brusivo a k čemu slouží?
Co je brusná houba?
Brusná houba má strukturu textilie. V této houbě jsou nalepena jednotlivá brusná zrna. Výhodou brusné houby je přizpůsobení příslušným povrchům díky své flexibilitě. Díky určité prostupnosti se houba výrazně nezanáší.

Kde se brusné houby používají?
Existují čtyři různé hodnoty zrnitosti – nejhrubší zrnitost má hodnotu 100, ta se používá hlavně k matování, nebo k odstraňování koroze. Používají se na všechny typy povrchů – například na (barvy, kovy, dřevo, plniče, nebo laky).

Jaká brusiva https://abraziva.cz/ nabízíme my?
1. minerální – to jsou obvykle sypké tryskací materiály, které jsou získávány přírodně (např – granát)
2. to samé akorát jsou kovové – např- litina
3. organická- jsou to sypké tryskací materiály typu organického (rostlinného, živočišného, nebo biologického původu), získané buď v přírodně (skořápky, nebo synteticky (plast).

O abrazivu – čistém granátu
Výhodou tohoto abraziva je to, že je málo prašný, materiál neničí např – v pískacím boxu. nepohlcuje vlhkost, dá se několikrát použít opakovaně.

Jak použít toto abrazivo?
Před tryskáním abrazivo lehce vyčistíme, dále ho nastříkáme trochu olejem, očistíme.

abrazivo

Jak nás můžete kontaktovat?
Najdete nás na adrese-

Pod Továrnou 92
331 51 – Kaznějov (u Plzně)
Czech Republic

nebo nám můžete zavolat na tel. číslo-
+420 608 708 907
+420 602 349 438

Také nás můžete najít na fb na stránce- Reno-Tech.cz, s.r.o. kde máme spoustu zajímavých nabídek k prodeji – například pískovací kabiny/box a spoustu dalších článků a nabídek!