Na detailech záleží


Když stojíte na poÄátku, zdá se vám rekonstrukce jako velmi nároÄný a zdlouhavý proces. SamozÅ™ejmÄ›, že je to pravdou, Äeká vás Å™ada nároÄných úkolů, organizaÄních povinností a mnoho důležitých rozhodnutí. Je to ale i proces, na jehož konci dostáváte moderní, krásný a upravený interiér, ve kterém se bude vaÅ¡e rodina cítit mnohem lépe. Proto vás ke konci rekonstrukce Äeká mnoho zábavného plánování a vybírání nejrůznÄ›jších doplňků a detailů.
žárovka na trávníku
Bílá, šedá, krémová
PÅ™ejete si vykouzlit ze staršího panelákového bytu moderní interiér, podobný tomu, jaké vídáte v Äasopisech o bydlení. ProÄ ne? StaÄí dodržovat nÄ›kolik jednoduchých pravidel. Vybavte byt co nejmenším poÄtem nábytku. Objemné skřínÄ› a nejrůznÄ›jší vitríny nahraÄte velkými vestavnými skřínÄ›mi na chodbÄ› nebo v jednom z pokojů. StÄ›ny vymalujte na bílo a nábytek i zaÅ™izovací pÅ™edmÄ›ty volte v neutrálních barvách. Máte skoro hotovo, pÅ™esto nejste s výsledkem spokojeni. Jak k tomu doÅ¡lo? Protože interiér nepůsobí útulnÄ›. Trocha barev do interiéru patří, aby celek působil hÅ™ejivým dojmem. Zaměřte se na doplňky! U doplňků si můžete dovolit i barevné experimenty!
lampiÄky u okna
Elektroinstalace je důležitá Äást rekonstrukce
Jakmile se pustíte do rekonstrukce, jako jeden z prvních úkolů vás bude Äekat výmÄ›na elektroinstalace. Odborné firmÄ› pÅ™enecháte nároÄnou Äást a vy se zaměříte na mnohem příjemnÄ›jší fázi. Na výbÄ›r samotných vypínaÄů a zásuvek . Může se vám to zdát jako malý detail, na kterém nezáleží a kterému nemusíte vÄ›novat pozornost. Ne! PrávÄ› takový detail může udÄ›lat váš domov mnohem útulnÄ›jší a příjemnÄ›jší. Zásuvky a vypínaÄe je možné vybrat i v jiných barvách než v neutrální bílé. S barevným provedením nebo s barevnými panely získáváte krásný prvek do vaší domácnosti, který krásnÄ› oživí neutrální barvy, do kterých je interiér ladÄ›ný!